Luxusní-Holení.cz
4 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Luxusní-Holení.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Luxusní-Holení.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

V případě použití slevového kupónu odjinud než z Refundo může dojít k nepřipsání cashbacku za nákup.


2% slevový kód
2 % sleva + 4 % cashback

Kupón 1.1.2099

4 % cashback
na všechny objednávky


U Luxusní-Holení.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


4
transakcí

63 dní
průměrná doba schválení

69,93 Kč
průměrná získaná částka


Luxusní-Holení.cz

Luxusní-Holení.cz – e-shop s luxusními potřebami na holení a pánskou kosmetikou značek jako: Baxter, Bluebeards Revenge, Bolin Webb, Czech & Speake, D. R. Harris, Feather, Klar, Kent, Musgo Real, Mühle, OSMA, Proraso, St James of London, Taylor of Old Bond Street a několika dalších.

Aktuálně v nabídce cca 1000 produktů, z toho valná většina zboží je skladem, připravená ihned k expedici. Předností je hlavně rychlá expedice, poradenství a dlouholetá zkušenost se značkovou pánskou kosmetikou a holicími potřebami.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?