Lidl.cz - recenze a hodnocení
Získejte peníze za nákup na Lidl.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu až 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!
Jak Refundo.cz funguje?
Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
Klikněte na Získat cashback a nakupte na Lidl.cz jako obvykle.
Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 25 Kč.
Přidat recenzi Lidl.cz – recenze od našich uživatelů
10. května 2026
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Objednávám si zde pravidelně
- Nemám nic špatného
Zde si objednávám docela pravidelně, rychlé doručení, spokojenost.
31. října 2025
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Mám velmi dobré zkušenosti.
- Nemám nic špatného
S obchodem Lidl.cz jsem spokojená, rychlé dodání.
9. ledna 2025
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Velký výběr zboží za super ceny.
- Doba dodání.

3. června 2024
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Dodací lhůta
- Zajímavé ceny
- Filtrace
Vše mají skladem a ihned odesílají. Jen ta přehlednost a filtrace je hrůza.

22. května 2024
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- vše v pořádku
- nic
vše v pořádku

2. března 2024
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Široký sortiment
- Zajímavé výrobky
- Přehlednost
- Neschopnost vyhledávání
Celkově doporučuji, ale přehlednost by mohla být lepší.
9. prosince 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Rychlé dodání
- Žádné se vším spokojena
Je to dobrý spolehlivý obchod

28. listopadu 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Zboží skladem.
- Nepřehledný shop
- Několik zbytečných mailu
- Nemožnost sbírání bodů přes aplikaci Lidl.
Obchod funguje spolehlivě, ale těch zbytečných mailů okolo. Navíc moc nechápu, proč je cena třeba 249.- a mám zboží v košíku, chci přidat další ks a už stojí 289.- Trochu divná politika.
25. října 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Mám velmi dobré zkušenosti.
- Nemám nic špatného
S Lidlem je velmi dobrá komunikace, navíc zboží po objednání přijde vzápětí. Jsem velmi spokojená a objednávám docela často.
16. srpna 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- rychlé dodání
spokojenost
24. července 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Velký výběr zboží, dobré slevy.
30. ledna 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- dodání v pořádku do výdejního místa
- časté akce
12 lidí hodnotilo obchod
5100
transakcí
70 dní
průměrná doba schválení
30,98 Kč
průměrná získaná částka
Lidl.cz
Lidl.cz – Na Lidl.cz naleznete unikátní nabídku produktů od módy, přes nářadí, autosedačky nebo vše pro vaši domácnost i zahradu. Výrobky svých privátních značek vyvíjí ruku v ruce s dodavateli a díky tomu nabízí kvalitní produkty za skvělé ceny.
Každý týden pro vás vytváří speciální nabídky. Díky skladům v Česku i zahraničí může nabídku rychle obměňovat i nabízet produkty dlouhodobě. Při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zdarma a zboží můžete vrátit do 90 dnů.
Podobné obchody
- Temu.com
až 15 % cashback
- Allegro.cz
až 3,4 % cashback
- Vivantis.cz
až 5,5 % cashback
- Tchibo.cz
až 3,85 % cashback
Nově přidané obchody
- Sunandsnow.pl
3,5 % cashback
- innogy.cz
120 Kč cashback
- Misura.shop
5 % cashback
- Skisports.cz
1,5 % cashback
- Ammu.cz
5 % cashback
- Hellosafe.com
5 % cashback
- EroticCity.cz
4 % cashback


















