DJECO Story puzzle Pinocchio - 54 dílků
DJECO | Creammy.cz
Proč si to děti zamilují • Prémiové puzzle v elegantní krabičce, ideální i jako dárek • Příběh vyprávěný beze slov – fantastické pro rozvoj představivosti • 3 kartonové postavičky rozšiřují hru i po složení puzzle • Kvalitní FSC® karton, vyrobeno ve Španělsku • Pohádkové téma, které děti motivuje k vyprávění a tvoření
Názor logopedky Mgr. Daniely Pravcové Vyprávění na základě obrázků je jedna z nejlepších aktivit pro jazykový rozvoj. Dítě může popisovat děj, předvídat, co se stane dál, a trénovat časové pojmy („pak“, „potom“, „nakonec“). Zkuste se společně ptát: „Proč má Pinocchio dlouhý nos?“ nebo „Co udělá teď?“ – podporuje to slovní zásobu, logické myšlení i tvorbu vět.
Obsah a parametry balení • Puzzle z kartonu, 54 dílků (38 × 50 cm) • Plakát (26 × 34 cm) • 3 kartonové postavičky • Doporučený věk: 4+ • Rozměry balení: 20 × 27 × 6,5 cm • Hrubá hmotnost: 0,620 kg • FSC® certifikovaný papír a karton • Vyrobeno ve Španělsku
Kde koupit
Podobné zboží
Creammy.cz – Stylové hračky, oblečení, doplňky dárky pro děti, ale i pro mámy a miminka. Concept store CREAMMY je místo, kde vás na každém kroku okouzlí výběr výjimečných hraček a doplňků pro děti nejen od francouzských značek Djeco a Moulin Roty. Nabízí naprosto úchvatné oblečení pro děti od skvělých dánských značek Liewood a Konges Slojd. Vše v limitovaných edicích a malém množství, zato ve sladěných kombinacích a z těch nejkvalitnějších materiálů.
Každý týden zboží doplňuje, takže na eshopu pokaždé naleznete nějaké nové poklady. V Creammy nezapomínají ani na maminky, vybírají pro ně ty nejkrásnější stylové lahůdky oblečení i doplňků od známých i méně známých designových značek jako je Gray Label, The New Society, Bobo Choses, Konges Slojd, Studio Noos, Monk&Anna a další. Krásné dárky pro sebe či kamarádku najdete například v pestrobarevné paletě přírodních laků Manucurist, či v návykové, skvělé kosmetice Bloom and Blossom či Kenko.








