D.Franklin Elanor brýle proti modrému světlu
D.Franklin | Earplugs.cz
D.Franklin Elanor brýle proti modrému světlu mají výjimečný retro a elegantní styl, který se vyznačuje extra jemným rámem.
Technologie proti modrému světlu chrání vaše oči před únavou způsobenou koukáním do obrazovek telefonů, tabletů a notebooků.
Vlastnosti
TR90 rámečky
v balení látkové pouzdro a utěrka z mikrovlákna
brýle jsou unixes
Zobrazit více Technologie proti modrému světlu chrání vaše oči před únavou způsobenou koukáním do obrazovek telefonů, tabletů a notebooků.
Vlastnosti
TR90 rámečky
v balení látkové pouzdro a utěrka z mikrovlákna
brýle jsou unixes
Kde koupit
Podobné zboží
Earplugs.cz – Špunty do uší, chrániče sluchu, čelenky na plavání, péče o uši, masky na spaní, cestovní polštářky, doplňky stravy, ústní hygiena.
e-shop, který se specializuje se na ochranu sluchu, ale také na zdravý životní styl a ekologii. Mezi jejich hlavní portfolio patří špunty do uší a vše pro ochranu uší, chrániče sluchu pro děti, masky na spaní a cestovní vychytávky s důrazem na minimální váhu a maximální užitek. Dále nabízí produkty zdravé výživy, protože kromě ochrany sluchu fandí i zdravému duchu. A nemalou kategorii v tomto e-shopu tvoří i ekologické produkty a přírodní kosmetika.








