• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

PreSonus Studio 192 Mobile

USB zvuková karta

 USB zvukové karty Presonus ze série Studio ocení majitelé domácích i projektových studií, producenti nebo hudebníci. V sérii se nachází několik modelů, které se liší počtem vstupů a výstupů. Můžete si tak vybrat zvukovou kartu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Všechny karty nahrávají ve vysokém rozlišení až 192 kHz/24-bit a jsou opatřeny kvalitními předzesilovači XMAX. V balení najdete také ceněný DAW software Presonus Studio One ve verzi Artist.

Presonus Studio 192 Mobile nabízí celkem 22 vstupů a 26 výstupů. Kromě dvou mikrofonních/linkových vstupů a dvou linkových vstupů je k dispozici šestnáct digitálních kanálů přes ADAT konektor a digitální stereo vstup S/PDIF. Šest analogových výstupů a sluchátkový stereo výstup jsou doplněny rovněž o ADAT a S/PDIF. Konektivita je zajištěna pomocí USB 3.0. Nechybí vstup a výstup clocku pro perfektní digitální synchronizaci se zbytkem studia.

Karta pracuje v rozlišení až 192 kHz a nabízí dynamický rozsah 118 dB. Vynikající mikrofonní předzesilovače XMAX třídy A pak zajistí čisté náběry bez zkreslení s bohatými basy, konkrétními středy a jasnými výškami.

Na předním panelu se nachází čtyřsegmentový LED metr všech kanálů i hlavního stereo výstupu, ovladač celkové hlasitosti a sluchátkový výstup s vlastním ovládáním hlasitosti.

Studio 192 Mobile nabízí 18 digitálních vstupů a výstupů, počet analogových vstupů a výstupů můžete rozšířit díky externímu ADDA převodníku DigiMax DP88.

Abyste vaše nahrávky mohli ihned profesionálně smíchat, výrobci v balení nabízí pokročilý editační a DAW software Studio One Artist, aplikaci UC Surface s jejíž pomocí budete řídit mixáž prakticky odkudkoliv a balík plug-inů Studio Magic, kde najdete ekvalizér, kompresory efektové procesory nebo sbírku fyzikálně modelovaných analogových syntezátorů od výrobců jako Plugin Alliance, SPL, Brainworx, Arturia, Lexicon a dalších.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?