• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Audient iD22

USB zvuková karta

 Britská firma Audient proslula především výrobou analogové mixážní konsole ASP8024, o jejíž kvalitě svědčí především to, že se téměř dvacet let vyrábí v nezměněné podobě, a našli byste jí ve stovkách studií po celém světě. Stejné mikrofonní předzesilovače, pro jejichž zvuk jsou konzole Audient tak populární, nyní najdete i ve zvukové kartě iD22.

Dva mikrofonní předzesilovače Audient třídy-A doplňují špičkové Burr Brown AD/DA převodníky s možností celkem deseti vstupů s rozšířením přes ADAT. Zvuková karta je rovněž vybavena DI vstupem s JFET tranzistorem pro přímé zapojení kytary, baskytary, kláves a dalších nástrojů.

Karta pracuje s vynikajícími převodníky Burr Brown v rozlišení až 24bit/96 kHz a potěší také dvě smyčky pro zapojení efektových procesorů a dva výstupy pro monitory.

Velký ovladač hlasitosti lze díky funkci Scroll Control použít i pro kontrolu parametrů ve vašem DAW nebo k zapisování automatizací. Přiložený software umožňuje tlačítku iD přiřadit funkce DIM, CUT, Polarity Reverse, Mono Sum, Talkback a Cue Mix pro ovládání monitorů nebo vytváření virtuálních mixů.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?