• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Seymour Duncan PowerStage 170

Koncový zesilovač

 Powerstage 170 je kompaktní kytarový koncový zesilovač s montáží do pedalboardu určený hráčům používající profilovací/modelingové předzesilovače, pedalboardy přeplněné krabičkami a efektové procesory. Představuje skvělé řešení pro koncertně vytížené kytaristy, kteří se při dlouhých přejezdech (přeletech) nechtějí tahat s těžkou a rozměrnou nástrojovkou, ale zároveň se též nemíní smířit se zcela náhodnou kvalitou místního backline.

Tento tranzistorový kompaktní power amp nabízí více než dostačují výkon 170 Wattů při zatížení 4 Ohmů. Dokážete věrně reprodukovat zvuk zvoleného aparátu do nejjemnějšího detailu v plné síle a čistotě zvuku. Třípásmovým ekvalizérem preamp sekce snadno vyladíte ideální zvuk bez nutnosti zdlouhavě a neefektivně měnit nastavení modelingového preampu, krabiček či efektového procesoru. Dostatečně velký potenciometr Level (Master Volume) umožňuje ovládat výstupní hlasitost nohou a jednoduše tak určovat dynamiku kytarového zvuku (např. pro zvýraznění sól). Pokud bypassujete vaše distortion/overdrive krabičky v pedalboardu tak vám navíc Powerstage 170 skvěle poslouží jako Clean kanál s parádním čistým zvukem.

Koncový zesilovač Powerstage 170 je vyráběn v Santa Barbaře (Kalifornie, USA) stejným týmem, který je zodpovědný za zvuk a podobu legendárních snímačů Seymour Duncan.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?