• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Laney LA50TH

Kytarový lampový zesilovač

 Britská firma Laney slaví padesát let existence a fanouškům při té příležitosti nadělila limitovanou edici legendární aparatury, na kterou nahrával Tony Iommi první desku Black Sabbath. Set se skládá ze zesilovače LA100BL, kabinetu LA412 a Boost krabičky TI-Boost.

LA100BL je zcela věrnou kopií originálního zesilovače, který Toni Iommi používal v začátcích hudební dráhy kapely Black Sabbath. Jedná se o jednokanálový celolampový zesilovač s výkonem sto wattů, čtyřpásmovým ekvalizérem, dvěma gainy a čtyřmi nástrojovými vstupy (2x treble, 2x bass). Zvláštní péče byla věnována výstupnímu transformátoru, který tak skutečně věrohodně replikuje zvuk tranformátoru Partridge z originálního modelu zesilovače.

To samé lze říci o reproboxu LA412. Originální model používal Toni Iommi na turné a nahrávkách Black Sabbath až do roku 1979. Konstrukce kabinetu je vyrobena z březové překližky, jeho srdcem jsou čtyři dvanáctipalcové reproduktory Celestion G12H 75HZ. Charakterizuje jej skvělá odezva v celé šíři frekvenčního spektra. Impedance boxu je šestnáct ohmů.

TI-Boost je reinkarnací původního boost pedálu Dallas Arbeiter Range Master, kterým Toni Iommi nakopával vstupní část preampu; „dokrmil“ tak poměrně přísný gain zesilovače. K jeho ovládání slouží potenciometry hlasitosti, zvukového nabuzení (overdrive) a dvě EQ korekce basů a výšek. Když není aktivní, zapojení True Bypass zajišťuje naprosto čistý průchod signálu. Booster lze napájet 9V adaptérem nebo 9V baterií.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?