• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Zoom H3-VR Audio Recorder

Mobilní rekordér

 Zoom H3-VR nabízí kompaktní řešení pro záznam 360° zvuku pro film, virtuální realitu a mobilní aplikace. Kombinace Ambisonic mikrofonu, rekordéru a dekodéru pak celkový produkční proces výrazně zjednodušuje.

Mikrofon disponuje čtyřmi kapslemi a umožňuje 360° záznam (až 24-bit/48kHz), binaurální 3D stereo záznam (24-bit/48 kHz) i nahrávání klasického sterea.

Volně dostupný software ZOOM Ambisonic Player umožňuje snadnou konverzi záznamu do 5.1 surroundu vhodného pro film a domácí kina a rekordér se dá také použít pro živé streamování 360° zvuku.

Kompaktní rozměry umožňují snadnou instalaci tak, aby mikrofon nebránil kameře. Omezeni nejste ani pozicí rekordéru – zabudovaný gyroskop mikrofony přizpůsobí konkrétní pozici.

Rekordér je vybaven sluchátkovým výstupem pro stereo monitoring, linkovým výstupem s ovládáním hlasitosti, otočným LCD displejem, transportními tlačítky pro ovládání nahrávek, hold tlačítkem pro uzamčení parametrů, zabudovaným limiterem nebo low cut filtrem.

Pro synchronizaci zvuku s obrazem nechybí velmi přesné hodiny (odchylka 0.05 ppm). Slate tone a tone marker pak zajistí srovnání hlasitostí rekordéru a foťáku i audio klapku.

ZOOM H3-VR umožňuje také dálkové ovládání pomocí mobilní aplikace na iOS zařízeních, v tomto případě je však nutné připojit adaptér BTA-1 (není součástí balení).

Pro postprodukci nahraného materiálu můžete využít software ZOOM Ambisonic Player, který nahrávky převede na stereo, binaural nebo 5.1 stopy. Zvuk v něm můžete snadno přehrávat, střídat a pozicovat.

Napájení probíhá pomocí dvou AA baterií nebo přes USB.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?