• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Zoom F1-LP

Mobilní rekordér

 Zoom F1-LP je kompaktní mobilní audio rekordér, se kterým zachytíte každé slovo a každý detail. Dodáván je s klopovým mikrofonem LMF-1, od základu navrženým pro poskytnutí profesionální kvality zvuku při rozhovorech či reportážích. Nahrávat lze dvoukanálové audio až do 24bit/96 kHz ve formátech MP3 nebo WAV, které je zaznamenáváno přímo na Micro SD či Micro SHDC kartu s kapacitou až 32GB, čímž je eliminováno rušení či šum, který může vzniknout při použití bezdrátových systémů.

Intuitivní ovládání rychle přejde do krve, monochromatický displej je skvěle čitelný na slunci a poskytne vám přehledné informace o průběhu nahrávání a nastavení rekordéru. Napájení zajišťuje dvojice AAA baterií, případně je možné použít volitelný adaptér, nicméně doba provozu je opravdu dostatečná – na dvě standardní alkalické AAA baterie výrobce garantuje až 10 hodin nepřetržitého nahrávání. Samozřejmostí je také sluchátkový výstup k monitoringu či rychlé kontrole záznamu.

Velkou výhodou je přítomnost desetipinového konektoru na horní straně rekordéru, který je kompatibilní se všemi mikrofonními kapslemi Zoom, je tedy možné v případě potřeby vyměnit mikrofon za jiný, který bude lépe vyhovovat vašim aktuálním potřebám – v nabídce je široký výběr od X/Y konfigurací po shotgun mikrofony.

S rekordérem je kromě klopového mikrofonu s kabelem o délce 160 cm dodávána i klipsna MCL-1 a protivětrný kryt WSL-1, upevnit na opasek jej můžete speciálním klipem BCF-1.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?