• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Rode RodeCaster Pro

Rekordér

 RODECaster Pro je první audio rozhraní zaměřené přímo na tvorbu podcastů. Zkušení uživatelé ocení kvalitní předzesilovače, začínající podcasteři pak rychlost nastavení a profesionální zvuk. Nahrávat můžete jak na microSD kartu, tak do počítače.

Profesionální zvuk


RODECaster nabízí čtyři mikrofonní předzesilovače s profesionální kvalitou zvuku a fantomovým napájením, připojit tak můžete jak dynamické, tak kondenzátorové mikrofony, a užívat si čistý zvuk bez zkreslení a šumu – přesně takový, jaký si váš podcast zaslouží.

Zvukový záznam lze nahrát přímo na zabudovanou SD kartu a nastavení jednotlivých hlasitostí proběhne automaticky. RODECaster stačí vybalit z krabice, zapojit a ihned nahráváte v profesionální kvalitě.

Jako v rozhlase


Osm podsvícených padů umožňuje rychlé spouštění jinglů, reklam nebo efektů. Požadovaný zvuk můžete buď nahrát sami nebo ho snadno přetáhnete přímo v počítači do software, který k RODECasteru dostanete.

Pokud nemáte hosta na rozhovor ve studiu, není nic snazšího než připojit telefon bezdrátově pomocí Bluetooth nebo propojovacím kabelem. RODECaster se postará o nepříjemné echo a vy tak ušetříte za další vybavení.

Podcast snadno a rychle


Mikrofonní předzesilovače s obvody třídy A, které najdete i v mnohem dražších studiových zařízeních, jsou doplněny o audio procesory Aphex (Aural Exciter, Big Bottom). V paletě efektůnechybí ani kompresor, limiter, de-esser nebo gate, díky nimž máte ihned na dosah bohatý zvuk známý z rádiových studií.

RODECaster můžete používat zcela samostatně se záznamem na micro SD kartu nebo nahrávat do počítače pomocí USB kabelu. Výrobce navíc slibuje aktualizaci pro vícestopé nahrávání, které oceníte především při postprodukci vašeho podcastu v editačním software.

Pokud je vytváření obsahu pro streamovací služby vaším denním chlebem, tak doporučujeme RODECaster vyzkoušet. Pravděpodobně vám ušetří spoustu práce.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?