Zaslat.cz

Zaslat.cz

Získejte peníze za nákup na Zaslat.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 8,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

2 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

10,01 Kč
Jít na Zaslat.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na Zaslat.cz

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Zaslat.cz

Použito 3738x    Končí 24.08.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.

Přidat recenzi Recenze Zaslat.cz od našich uživatelů


749500a437726b63896c6cdc6dcf2b6c-59314
Aneta H.
06. října 2016
Doporučuji obchod

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace


 • rychlost, přehlednost, cena
 • žádné

přijatelná cena, rychlost dodání


Všechny recenze Zaslat.cz (2)

7,5 % - 8,5 %cashback

Zaslat.cz

Zaslat.cz – najděte nejvhodnější přepravu pro váš balík.

Pošlete balík z pohodlí domova po ČR nebo do zahraničí. Expresní zasílání balíků za nejnižší poštovné. Kalkulátor ceny přepravy. On-line sledování zásilek.

Služby těch nejlepších přepravců na jednom místě a za nejnižší ceny. Bez skrytých poplatků, minimálních objemů a smluv. To vše je Zaslat.cz

 • Porovnejte, vyberte  a objednejte

  Vyberte si mezi pečlivě zvolenými nabídkami přepravců. Zadejte odkud, kam a co chcete zaslat. Vše bez nutnosti registrace, bez podacího lístku, za nižší poštovné.
 • Zabalte a počkejte na příjezd dopravce

  Balíky důkladně zabalte. Dbejte přitom na to, aby byl obsah dostatečně chráněn. Správným zabalením balíku předejdete případným komplikacím.
 • Přepravce si vyzvedne zásilku přímo u vás doma

  Zásilku si na vámi zvoleném místě vyzvedne kurýr. Na balíky není potřeba psát adresy, protože řidič štítek přiveze, nalepí a předá vám potvrzení o převzetí.
 • Zásilka je na cestě k příjemci… Hotovo!

  Ušetřete čas a až 75 % nákladů oproti běžným cenám. Pak už jen pohodlně sledujte, jak váš balík putuje k příjemci, ať už je to po ČR nebo posíláte balík do zahraničí.

Jednotlivé cashback kategorie pro Zaslat.cz

Neregistrovaní zákazníci Zaslat.cz 7,5 %   Registrovaní zákazníci Zaslat.cz 8,5 %
Registrovaní zákazníci Zaslat.cz se speciální cenou dopravy - zprostředkovatelskou smlouvou - 60 dní od registrace 8,5 %   Registrovaní zákazníci Zaslat.cz se speciální cenou dopravy - zprostředkovatelskou smlouvou - po 60 dnech od registrace 0 %

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

V případě, že jste u Zaslat.cz registrovaní a máte speciální ceny dopravy - zprostředkovatelskou smlouvu - je cashback připisován pouze 60 dní od vaší registrace na Zaslat.cz

U Zaslat.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Zaslat.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

D-sport.cz - Sleva co padá ( 500 Kč )

Získejte zpět až 5 % cashback
D-sport.cz - Sleva co padá ( 500 Kč )

Na každý nákup nad 2 500 Kč dostaneš slevu až 500 Kč. Sleva každý den klesá o stovku. Kdo dřív přijde, levněji bere! PŘI NÁKUPU VYUŽIJ NÁSLEDUJÍC­Í SLEVOVÉ KÓDY: pondeli500/ utery400 /streda300 /ctvrtek200/ patek100

Marimex.cz - Doprava zdarma na vše, při nákupu nad 500 Kč.

Získejte zpět 2 % cashback
Marimex.cz - Doprava zdarma na vše, při nákupu nad 500 Kč.

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo