Zaslat.cz

Zaslat.cz

7,5 % - 8,5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 8,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na Zaslat.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

14,54 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Zaslat.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Zaslat.cz

Použito 4067x    Končí 24.10.2017 Využít akci
7,5 % - 8,5 %cashback

Zaslat.cz

Zaslat.cz – najděte nejvhodnější přepravu pro váš balík.

Pošlete balík z pohodlí domova po ČR nebo do zahraničí. Expresní zasílání balíků za nejnižší poštovné. Kalkulátor ceny přepravy. On-line sledování zásilek.

Služby těch nejlepších přepravců na jednom místě a za nejnižší ceny. Bez skrytých poplatků, minimálních objemů a smluv. To vše je Zaslat.cz

 • Porovnejte, vyberte  a objednejte

  Vyberte si mezi pečlivě zvolenými nabídkami přepravců. Zadejte odkud, kam a co chcete zaslat. Vše bez nutnosti registrace, bez podacího lístku, za nižší poštovné.
 • Zabalte a počkejte na příjezd dopravce

  Balíky důkladně zabalte. Dbejte přitom na to, aby byl obsah dostatečně chráněn. Správným zabalením balíku předejdete případným komplikacím.
 • Přepravce si vyzvedne zásilku přímo u vás doma

  Zásilku si na vámi zvoleném místě vyzvedne kurýr. Na balíky není potřeba psát adresy, protože řidič štítek přiveze, nalepí a předá vám potvrzení o převzetí.
 • Zásilka je na cestě k příjemci… Hotovo!

  Ušetřete čas a až 75 % nákladů oproti běžným cenám. Pak už jen pohodlně sledujte, jak váš balík putuje k příjemci, ať už je to po ČR nebo posíláte balík do zahraničí.

Jednotlivé cashback kategorie pro Zaslat.cz

Neregistrovaní zákazníci Zaslat.cz 7,5 %   Registrovaní zákazníci Zaslat.cz 8,5 %
Registrovaní zákazníci Zaslat.cz se speciální cenou dopravy - zprostředkovatelskou smlouvou - 60 dní od registrace 8,5 %   Registrovaní zákazníci Zaslat.cz se speciální cenou dopravy - zprostředkovatelskou smlouvou - po 60 dnech od registrace 0 %

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

V případě, že jste u Zaslat.cz registrovaní a máte speciální ceny dopravy - zprostředkovatelskou smlouvu - je cashback připisován pouze 60 dní od vaší registrace na Zaslat.cz

U Zaslat.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Zaslat.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

BonPrix.cz - Poštovné při nákupu nad 600 Kč zdarma!

Získejte zpět
4,5 % cashback
BonPrix.cz - Poštovné při nákupu nad 600 Kč zdarma!

Bonprix.cz - Až 50% SLEVY

Získejte zpět
4,5 % cashback
Bonprix.cz - Až 50% SLEVY
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?