7 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

WiseElk.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 7 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na WiseElk.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 70 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na WiseElk.cz
+ 7 % cashback

Akce 6 dní

7 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U WiseElk.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

WiseElk.cz

WiseElk.cz – Cihličkové stavebnice Wise Elk™. Se stavebnicemi Wise Elk z pravých pálených cihliček se zabavíte na dlouhé hodiny. Stavebnice nabízí více benefitů než jen zábavu. Rozvijí kreativitu, zručnost, šikovnost a při společném stavění také utužuje vztahy. Pokud chcete začít znovu stačí konstrukci na pár minut ponořit do vody, lepidlo se rozpustí a můžete stavět znovu.

Stavebnici tvoří pravé pálené cihličky, díky kterým si můžete postavit prakticky cokoliv, nač si jen vzpomenete. Vybírat se dá z několika desítek různých sad, které jsou sestaveny různým počtem cihliček. Pro ty, kteří si chtějí nejprve vyzkoušet své stavitelské umění, jsou například vhodné malé sady do 500 dílků. Stavět tak můžete například psí boudu, větrný mlýn nebo kostel. Střední sady obsahují 500 až 1000 cihliček. Budovy jsou trochu náročnější a patří k nim kupříkladu maják, hotel nebo mayská pyramida. Velké stavebnice (až 4300 cihliček) nabízejí skutečné stavitelské skvosty a před vámi tak může vyrůst třeba Karlův most, Bílý dům či Velká čínská zeď. Možností je doslova nepřeberně.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?