VybaveniProUklid.cz
1,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

VybaveniProUklid.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na VybaveniProUklid.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 15 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na VybaveniProUklid.cz
+ 1,5 % cashback

Akce 6 dní

1,5 % cashback
na všechny objednávky *


Cashback se nevyplácí za objednávky z velkoobchodních segmentů C a D a dále za objednávky zákazníků, kteří nakupují za individuální ceny.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U VybaveniProUklid.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

29,05 Kč
průměrná získaná částka


VybaveniProUklid.cz

VybaveniProUklid.cz – profesionální úklid zvládnete levou zadní s kvalitními čistícími prostředky, úklidovými stroji a úklidovou technikou. V nabídce najdete i ochranné pomůcky, dávkovače a zásobníky nebo širokou nabídku odpadkových košů a pytlů.

V nabídce nechybí půjčovna uklízecí techniky, poradenství a servis v oblasti profesionálního uklízení, čištění a hygieny.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?