Vinovyhodne.cz

V obchodě již není nabízen cashback

4 % cashback
na všechny objednávky


U Vinovyhodne.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

1 lidí hodnotilo obchod


30
transakcí

28 dní
průměrná doba schválení

49,60 Kč
průměrná získaná částka


Vinovyhodne.cz

Vinovyhodne.cz – světová vína za skvělé ceny.

Internetový obchod vinovyhodne.cz je zaběhnutý obchod s víny z celého světa. Každý týden přináší na trh nová vína za zaváděcí cenu, která je bezpečně nejnižší na celém světě.

K dispozici mají 10 sommelierů, kteří pro ně hledají nejlepší vína z celého světa za tu nejvýhodnější cenu. Vzhledem k tomu, že nakupují ve velkém množství, můžou nabídnout víno za fantastické ceny.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?