VelkeSamolepky.cz
5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

VelkeSamolepky.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na VelkeSamolepky.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na VelkeSamolepky.cz
+ 5 % cashback

Akce 6 dní

5 % cashback
na všechny objednávky


U VelkeSamolepky.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

VelkeSamolepky.cz

Vyberte si samolepky na zeď, které doplní příjemnou atmosféru Vašeho domova a dodají mu to správné kouzlo.

Moderní boom v oblasti designového průmyslu. Kdo nemá na své zdi alespoň malou tapetu s nějakým motivem, jako by nebyl in. V současné době je mnoho internetových, ale i kamenných obchodů, které nabízejí tyto samolepky, jedním z nich je i obchod velkesamolepky.cz. Nejenom zvířata, květiny, ale i různé 3D motivy, abstraktní tvary či zvláštní barvy. Internetová stránka má po celý rok zajímavé nabídky a slevy na vybrané motivy. Můžete se tak těšit i na období, kdy budete mít dopravu zcela zdarma. Sekce jsou rozděleny podle místností, kde chcete samolepky použít. Dětské pokoje, koupelny, kuchyně, obývací místnosti, ložnice či kancelář. V každé místnosti jsou použity unikátní vzory a motivy, tak aby byl celkový dojem jedinečný a úžasný. Samolepky jsou velice jednoduché na instalaci a údržbu. Stačí jen sundat ochranný kryt a zarovnat nějakým předmětem. Poté už jen občas zarovnat nebo utřít kvůli prachu. Doručení je na této stránce také rychlé. Do tří dnů se můžete těšit na svou originální samolepku.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?