7 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Trime.cz

Získejte peníze za nákup na Trime.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 7 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Trime.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 70 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Akční nabídka na Trime.cz

+ 7 % cashback

Akce  6 dní


Cashback kategorie u Trime.cz

7 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Trime.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi Trime.cz – recenze od našich uživatelů

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Trime.cz

Trime.cz – český výrobce doplňků stravy prémiové kvality, zaměřující se především na prevenci a vyvažování škodlivých vlivů moderního způsobu života na lidské zdraví. Značka Trime garantuje špičkovou kvalitu aktivních látek, které jsou vybírány a analyzovány těmi nejpřísnějšími standardy světové kvality, s důrazem na vysokou biodostupnost v lidském organismu.

Trime nepoužívá chemické antioxidanty, stabilizátory a pojiva. Otázka kvality se promítá také do obalových a kapslovacích technologií, pro zajištění maximální stability a účinnosti produktů. Při výběru vstupních surovin a obalových materiálů je kladen důraz také na minimalizaci environmentálních dopadů, garance netestování na zvířatech a dohled na etiku celého výrobního procesu.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?