Trikator.cz
7,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Trikator.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 7,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Trikator.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 75 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Trikator.cz
+ 7,5 % cashback

Akce 6 dní

7,5 % cashback
na všechny objednávky


U Trikator.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

3 lidí hodnotilo obchod


30
transakcí

22 dní
průměrná doba schválení

199,86 Kč
průměrná získaná částka


Trikator.cz

Trikator.cz – nabízí originální trička s potiskem, se kterými Vás již nikdo nepřehlédne. Všechny trička skladem!

Chcete být originální? Chcete vybočovat z řady? Chcete upoutávat pozornost? Tak právě internetový obchod Trikator.cz je tím pravým ořechovým pro vás jedinečné bytosti. Široká nabídka originálních triček vám vyrazí dech. Krásné motivy, 3D obrázky vystupující takřka z trika jsou přímo božská. Nápisy, zvířátka, motivy a barvy to jsou hlavní znaky těchto krásných triček. Stránka nenabízí samozřejmě jen trička, ale také mikiny, legíny, hodinky, čepice, hodinky, šperky a kryty na mobil. Internetová stránka se pyšní také levnou dopravou až k vám domů a garancí vrácení peněz při nespokojenosti. Jestliže budete mít nějaké otázky, neváhejte kontaktovat firmu e-mailem, odpověď bude velice rychlá. Obchod je propojený se sociálními sítěmi, takže můžete sdílet svoje fotky oblečení do triček z obchodu se svými přáteli. Internetová stránka Trikator.cz je cool obchod pro mladé a odvážné lidi jako jste právě vy. Ideální jako dárek pro vaši kamarádku/kamaráda, dceru nebo syna k vánocům či narozeninám.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?