Světbot.cz

Světbot.cz

6 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 6 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na Světbot.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

140,06 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Světbot.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Světbot.cz

Použito 5086x    Končí 29.03.2018 Využít akci
6 %cashback

Světbot.cz

Světbot.cz je největší český e-shop s obuví. Najdete zde desítky známých a prověřených obuvnických značek za výhodné ceny!

Jak už název napovídá, tento internetový obchod se specializuje na boty pro velké i malé. Boty jsou zde rozděleny nejenom podle kategorií ženy, muži, děti, ale i podle Top kategorií, což znamená, že nejvíce používané sekce jsou hned k vidění. Jsou to například celoroční obuv, podzim/zima obuv, letní obuv, lodičky, kozačky nebo tenisky. Stránka si pro vás připravila zajímavé články s názvem poradna, kde rozebírá nejznámější problémy týkající se obuvi. Nad 1000 Kč je zde doprava zdarma, jestliže jste registrovaný zákazník získáte navíc 10% slevu na nákup obuvi. Obchod svetbot.cz má více než 50 výdejních míst pro váš rychlý a spokojený nákup. Opravdu velké slevy naleznete v sekci akce a výprodej, určitě se sem podívejte, nebudete litovat. On-line chat je vám k dispozici po celý den, neváhejte a určitě se zeptejte, rádi vám zodpoví jakýkoliv dotaz. Pozor, to není všechno, naleznete zde také různé doplňky k obuvi – lžíce na boty, péče o obuv, tkaničky nebo spreje proti zápachu, to vše je zde k dispozici.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Při cashback nákupu je u SvětBot.cz zakázáno používat jakýkoliv slevový kupón. V případě použití slevového kupónu bude cashback zamítnutý.

U Světbot.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Světbot.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Orsay.cz - -20 % na vybrané jarní outfity

Získejte zpět
2,5 % cashback
Orsay.cz - -20 % na vybrané jarní outfity

Světbot.cz - Nová kolekce RIEKER

Získejte zpět
6 % cashback
Světbot.cz - Nová kolekce RIEKER
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?