Světbot.cz

Světbot.cz

6 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 6 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Průměrná získaná částka:

135,70 Kč

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Světbot.cz

Použito 5796x    Končí 26.07.2018 Využít akci
6 %cashback

Světbot.cz

Světbot.cz je největší český e-shop s obuví. Najdete zde desítky známých a prověřených obuvnických značek za výhodné ceny!

Jak už název napovídá, tento internetový obchod se specializuje na boty pro velké i malé. Boty jsou zde rozděleny nejenom podle kategorií ženy, muži, děti, ale i podle Top kategorií, což znamená, že nejvíce používané sekce jsou hned k vidění. Jsou to například celoroční obuv, podzim/zima obuv, letní obuv, lodičky, kozačky nebo tenisky. Stránka si pro vás připravila zajímavé články s názvem poradna, kde rozebírá nejznámější problémy týkající se obuvi. Nad 1000 Kč je zde doprava zdarma, jestliže jste registrovaný zákazník získáte navíc 10% slevu na nákup obuvi. Obchod svetbot.cz má více než 50 výdejních míst pro váš rychlý a spokojený nákup. Opravdu velké slevy naleznete v sekci akce a výprodej, určitě se sem podívejte, nebudete litovat. On-line chat je vám k dispozici po celý den, neváhejte a určitě se zeptejte, rádi vám zodpoví jakýkoliv dotaz. Pozor, to není všechno, naleznete zde také různé doplňky k obuvi – lžíce na boty, péče o obuv, tkaničky nebo spreje proti zápachu, to vše je zde k dispozici.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Při cashback nákupu je u SvětBot.cz zakázáno používat jakýkoliv slevový kupón. V případě použití slevového kupónu bude cashback zamítnutý.

U Světbot.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Zoot.cz - Až 50% sleva na nejprodávanější kousky

Získejte zpět
1 % cashback
Zoot.cz -  Až 50% sleva na nejprodávanější kousky
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?