• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Yamaha DSR 118W

Aktivní subwoofer

 DSR118W je kompaktní a vysoce výkonný aktivní subwoofer, který rozšiřuje frekvenční rozsah širokopásmových systému DSR reproboxů o frekvence již od 40 Hz. DSR118W dosahuje maximální špičkové hodnoty SPL 132dB díky vysoce účinnému zesilovači třídy D s výkonem 1000W a 18“ basovému reproduktoru. Subwoofer je vybaven také 35mm hnízdem na horní straně pro umístění distanční tyče pro snadnou instalaci kompletního ozvučovacího systému.

Maximální špičkový SPL 132dB
Rozsáhlá ochrana převodníků, zesilovače a napájení pro vysoce výkonný DSP
Na zakázku navržené prémiové převodníky
Basový frekvenční rozsah od 40Hz
Kompaktní a lehký (42kg/ 93lbs)
Bass-reflex, konstrukce s přímým vyzařováním
Hnízdo na horní straně pro distanční tyč pro satelitní reprobox
Masivní ocelová ochranná mřížka (1.6mm)
Zámkový systém pro napájecí kabel

Yamaha DSR série dostává schopnosti přenosných reproboxů na kraj svých možností. Výstupní výkony se posouvají na co nejvyšší úrovně hladiny akustického tlaku, avšak při zachování lehkého a kompaktního designu. Zvukové schopnosti zůstávají stále, bez ohledu na to, jak moc nebo jak dlouho se na reproduktory hraje. Díky využívání našich špičkových digitálních a akustických technologií, vyvíjených řadu desetiletí, nabízí DSR série zvukový zážitek, který znovu definuje standard nejvyšší kvality zvuku.
Jde o reproboxy, na které se můžete spolehnout, že vám poskytnou muzikálnost a zvuk, který nadchne diváky den co den (a noc co noc). Posuňte výkon vašich vystoupení do nových neuvěřitelných výšin.

Vývojový tým při tvorbě řady DSR plně využil řadu pokročilých digitálních technologií, ať už nových nebo i léty ověřených, založených na základě rozsáhlých zkušeností společnosti Yamaha získaných během mnoha let vývoje profesionálních audio zařízení. Mezi špičkové digitální technologie, které najdeme v reproboxech série DSR, patří integrované digitální ladění (Integral Digital Tuning), inteligentní dynamické řízení (Intelligent Dynamic Control), výkonný digitální zesilovač a rozšířená DSP ochrana. Tyto čtyři technologie s písmenem "D" v názvu se spojily v DSR sérii v extrémní výkonnost: čímž se zrodilo označení Xtreme D.

DSR série využívá vysoce efektivní režim přepínání módů napájecího zdroje s PFC. PFC harmonizuje fáze proudu a napětí, maximalizuje výkon a zajišťuje stabilní provoz v náročných podmínkách. Metoda plné rezonance využívá jak napěťové, tak i proudové rezonance pro vytvoření čistého napájecího zdroje s minimálním vysokofrekvenčním šumem. Toto čisté a efektivní napájení umožňuje celému ozvučovacímu systému využití plného výkonového potenciálu.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?