4 % – 1,25 % cashback

Spotrebice-Whirlpool.cz

V obchodě již není nabízen cashback

1,25 % cashback
Varné desky, digestoře, pračky, sušičky, ledničky, mrazáky a myčky


2 % cashback
Klimatizace


1,5 % cashback
Trouby, mikrovlnky a malé spotřebiče


2,25 % cashback
Zboží zn. Bauknecht a Poloprofi


4 % cashback
Malé spotřebiče Kitchen Aid


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Spotrebice-Whirlpool.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

77,27 Kč
průměrná získaná částka


Spotrebice-Whirlpool.cz

Whirlpool, Bauknecht a Kitchen Aid – Spotrebice-Whirlpool.cz se specializuje na prodej spotřebičů špičkových výrobců. Vyberte si novou pračku, ledničku, myčku a další pomocníky!

Netřeba více představovat velice známou značku pro domácí spotřebiče. Kvalita, nízké ceny a hlavně dlouhá historie dělá z této společnosti stálicí na českém trhu a spokojenost zákazníků. Whirlpool nabízí sedm základních spotřebičů – pračky a sušičky, ledničky a mrazáky, trouby a mikrovlnky, varné desky a digestoře, myčky, klimatizace a malé spotřebiče (kuchyňské roboty, mixéry, kávovary, topinkovače, šlehače a mnoho dalšího). Časově omezené, zato občas naprosto skvělé nabídky jsou zde časté a velice příjemné, kdo by nechtěl dopravu zdarma na všechen sortiment? A další vychytávky? Komplexní a značkový servis pro vaše spotřebiče. Můžete si svoje zboží vyzvednout v kamenných prodejnách nebo si je nechat odvést až domů. Společnost Whirlpool nabízí prodlouženou záruka na vybrané spotřebiče, až 8 let! Jestliže si nebudete vědět rady, zavolejte na zákaznickou linku, kde vám profesionálně vyškolení pracovníci zodpovědí na dotazy. Kvalitní spotřebiče do domácnosti jsou potřeba v každé rodině.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?