0,5 % cashback
V obchodě není dočasně nabízen cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

SportsDirect.com

V obchodě není dočasně nabízen cashback

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na SportsDirect.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 5 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

0,5 % cashback
Pro nové zákazníky SportsDirect.com při objednávkách nižších než £200


0,5 % cashback
Pro stávajíci zákazníky SportsDirect.com při objednávkách nižších než £200


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán při objednávkách větších než £200.

Cashback nezískáte, pokud za objednávku dostanete slevu/dárkový kupón na další objednávku.
Cashback nezískáte, pokud za objednávku zaplatíte dárkovým kupónem.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U SportsDirect.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

61 lidí hodnotilo obchod


8300
transakcí

123 dní
průměrná doba schválení

195,64 Kč
průměrná získaná částka


SportsDirect.com

SportsDirect.com je největší britský sportovní prodejce s velmi výhodnými cenami a dopravou do ČR.

Pokud jste rádi aktivní a sportujete, představujeme vám jednu z nejlepších internetových stránek určených pro sportovní nadšence nejen v České republice, ale i po celém světě. Nepřeberné množství sportovních pomůcek a oblečení pro ženy i muže, to je SportsDirect.com. V jednotlivých kategoriích si vyberete konkrétní sport, pro který chcete pomůcky či oblečení zakoupit a už jen klikáte a vybíráte nejlepší zboží ušité vám přímo na míru.

Zde si vybere opravdu každý. Nemusíte mít strach, že vaše požadované zboží nebudou mít. To je téměř nemožné. Atletika, badminton, rybaření, cyklistika, zimní sporty, plavání nebo míčové sporty, to všechno a ještě mnohem víc nabízí tato internetová stránka. Pokud máte nějaký dotaz, existuje zde rubrika nejčastější dotazy, kde si v klidu vyhledáte svůj problém. Jestliže jej nenaleznete, neváhejte napsat přímo obchodu, váš dotaz bude co nejdříve zpracován a poté zodpovězen. Objednáte-li si zboží nad 3200 Kč, vaše poštovné bude zdarma. Obchod dbá na kvalitu svého zboží. Pro spokojeně strávené chvíle sportem.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?