SperkyAkce.cz

V obchodě již není nabízen cashback

5,75 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U SperkyAkce.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


1
transakcí

481,33 Kč
průměrná získaná částka


SperkyAkce.cz

SperkyAkce.cz – klenotnictví Emporia nabízí šperky se skutečnými drahými kameny s certifikátem za velmi přijatelnou cenu. Zákazníci si mohou koupit rubínové, diamantové, smaragdové a jiné drahokamové stříbrné prsteny a drahokamové zlaté prsteny. V nabídce najdete i parfémy, kosmetiku a potravinové a výživové doplňky.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?