Samolepky-na-zed.cz

V obchodě již není nabízen cashback

5 % - 10 % cashback
na všechny objednávky *


Cashback 7.5% z každé uskutečněné objednávky běžného zboží
Cashback 10% z každé uskutečněné objednávky zboží v akci

U Samolepky-na-zed.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Samolepky-na-zed.cz

Samolepky-na-zed.cz nabízí více než 250 návrhů a více než 1000 velikostí nejkvalitnějších samolepek na stěnu. Můžete vybírat z více než 4000 barevných variant! Zasílají po celé ČR a SR.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?