Ruční-Nářadí.cz

V obchodě již není nabízen cashback

1,5 % cashback
na všechny objednávky


U Ruční-Nářadí.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

51 Kč
průměrná získaná částka


Ruční-Nářadí.cz

V sortimentu naleznete nářadí řady výrobců. A to jak hobby nářadí, tak profi nářadí a zahradní techniku včetně příslušenství.

A máme zde také něco pro pány. Internetový obchod rucni-naradi.cz je vhodný pro všechny domácí kutily a opraváře. Jestliže doma stále něco vyrábíte, tato stránka je ideálním společníkem pro doplnění domácího kufříku s nářadím. Stále nové a inovativní nářadí, akční ceny a slevy na vybrané výrobky. Objednávka na 2500 Kč je ZDARMA. Expresní dodávka poštou nebo kurýrem. Osobní převzetí je samozřejmě také možné, budete mít jistotu, že své zboží budete mít k dispozici ještě ten den. Jednoduchý design stránky a přehledné menu, ve kterém se rozhodně neztratíte. Sekce řazené podle abecedy jsou skvěle zorganizované. Nemusíte mít strach, že hledáním ztratíte hodně času. Zde napíšete, co potřebujete, kliknete na výrobek, porovnáte si parametry, objednáte a stránka vám vaše nářadí doručí v rekordním čase. Není žádná nejvhodnější doba, než právě tato na objednání nového nářadí za skvělé ceny. Jestliže na tuto stránku zabrousí žena, určitě pochopí, že výrobky jsou určené pro vánoce nebo narozeniny vašeho miláčka – ideální dárek.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?