Revolut.com
až 10 £ cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Revolut.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 10 £ z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Revolut.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 10 £.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Revolut.com
+ až 10 £ cashback

Akce 7 dní

1,5 £ cashback
Standard


5 £ cashback
Premium


10 £ cashback
Metal


U Revolut.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


0
transakcí

40,83 Kč
průměrná získaná částka


Revolut.com

Revolut.com – lepší způsob, jak hospodařit s penězi. Společnost poskytující finanční technologie, která nabízí bankovní služby včetně předplacené debetní karty, směnárny, směnárny kryptoměn a plateb typu „peer-to-peer“.

Banky si účtují poplatky za zahraniční platby i převody peněz. Revolut si nehraje ani na skryté poplatky, ani na nadsazené měnové kurzy, a proto už na Revolut přešlo 7M+ lidí.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?