• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Samson Auro X15D

Aktivní reprobox

 Nová řada Auro nabízí za skvělou cenu výkonné aktivní a pasivní reproboxy s multifunkčním využitím. Reproboxy jsou díky své nízké váze snadno přenesitelné a jejich instalace je velmi jednoduchá.

Samson Auro X15D je dvoupásmový aktivní reprobox vhodný pro ozvučení komorních koncertů, diskoték, karaoke párty nebo různých konferencí a přednášek. Můžete ho využít i v outdoorovém prostředí, polypropylenový povrch je odolný vůči dešti nebo škrábancům způsobeným nešetrnou manipulací při transportu.

Uvnitř reproboxu se ukrývá 15" basový reproduktor s rozšířeným frekvenčním rozsahem a možným výkonem až 1000 wattů, doplněný o compression driver umístěný v jednopalcové horně s vyzařovacím úhlem 60° x 90° a zesilovač třídy D. Bi-Amping zapojení reproduktoru zajišťuje vysoce kvalitní výstupní signál a to bez jakéhokoli zkreslení. Vylepšený DSP systém se navíc dočkal úpravy ekvalizéru za účelem eliminace odrazů od rohů v místnosti, nevýrázných středů, vybrujících basů nebo rušivých vysokých frekvencí. Speciální teplotní čidla neustále kontrolují napájení a zesilovač reproboxu proti přehřátí.

Zadní strana nabízí dva kombi XLR/Jack vstupy s vlastním ovladačem Volume a jeden XLR výstup s přepínačem Mix/Thru pro možnost dalšího propojení reproboxu. Naleznete zde také ovladač Master Volume, spínač Mic/Line pro první ) kanál nebo třístupňové přepínače HPF a EQ k dosažení toho nejlepšího výstupního signálu. Na boku se nachází ergonomické ruční úchyty pro pohodlné přenášení. Auro X15D lze umísti na stojan nebo můžete využít zkoseného tvaru pro odposlechový monitor v úhlu třicet a šedesát stupňů.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?