Samson Auro X15D

Samson
8 590 CZK
Skladem | Cashback 0,75 %

Aktivní reprobox

 Nová řada Auro nabízí za skvělou cenu výkonné aktivní a pasivní reproboxy s multifunkčním využitím. Reproboxy jsou díky své nízké váze snadno přenesitelné a jejich instalace je velmi jednoduchá.

Samson Auro X15D je dvoupásmový aktivní reprobox vhodný pro ozvučení komorních koncertů, diskoték, karaoke párty nebo různých konferencí a přednášek. Můžete ho využít i v outdoorovém prostředí, polypropylenový povrch je odolný vůči dešti nebo škrábancům způsobeným nešetrnou manipulací při transportu.

Uvnitř reproboxu se ukrývá 15" basový reproduktor s rozšířeným frekvenčním rozsahem a možným výkonem až 1000 wattů, doplněný o compression driver umístěný v jednopalcové horně s vyzařovacím úhlem 60° x 90° a zesilovač třídy D. Bi-Amping zapojení reproduktoru zajišťuje vysoce kvalitní výstupní signál a to bez jakéhokoli zkreslení. Vylepšený DSP systém se navíc dočkal úpravy ekvalizéru za účelem eliminace odrazů od rohů v místnosti, nevýrázných středů, vybrujících basů nebo rušivých vysokých frekvencí. Speciální teplotní čidla neustále kontrolují napájení a zesilovač reproboxu proti přehřátí.

Zadní strana nabízí dva kombi XLR/Jack vstupy s vlastním ovladačem Volume a jeden XLR výstup s přepínačem Mix/Thru pro možnost dalšího propojení reproboxu. Naleznete zde také ovladač Master Volume, spínač Mic/Line pro první ) kanál nebo třístupňové přepínače HPF a EQ k dosažení toho nejlepšího výstupního signálu. Na boku se nachází ergonomické ruční úchyty pro pohodlné přenášení. Auro X15D lze umísti na stojan nebo můžete využít zkoseného tvaru pro odposlechový monitor v úhlu třicet a šedesát stupňů.Kytary.cz – nejlepší prodejce hudebních nástrojů v ČR, který získal ocenění Shop Roku 2013.

Svět hudebních nástrojů, toto hlásá podnadpis internetové obchodu kytary.cz. Ráj pro všechny hudební nadšence a hudebníky. Přehledné a velice zajímavě řešené menu vás bude bavit. V nabídce naleznete klasické kytary, baskytary, bicí, klávesy, dechy a smyčce (harmoniky, flétny, housle, kontrabasy, akordeony a příslušenství pro tyto nástroje), dále zde najdete reproduktory, zesilovače, ozvučovací soustavy, mixážní pulty, sluchátka, LED efekty, DMX ovládání, inteligentní světla, UV technika, veškerá DJ technika, pomocníky pro zpěváky, notové stojany, zpěvníky, knihy hudební nauka a mnoho dalšího. Internetový obchod pro nejlepší koncert, který budete pořádat. Pro více informací zavolejte zdarma na zákaznickou linku, kde vám vyškolený pracovník zodpoví všechny vaše otázky. Jestliže si objednáte zboží nad 3000 Kč, budete mít dopravu zdarma. Osobní odběr je možný a je také zdarma. Pokud si objednáte zboží do 17 hodin, budete je mít doma již druhý den. Opravdu expres doručení. Kytary.cz nejlepší volba pro vaši kapelu.


Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?