PreSonus AIR10

PreSonus
9 960 CZK
Skladem | Cashback 0,75 %

Aktivní reprobox

 AIR10 je dvoupásmový aktivní reprobox s celkovým výkonem 1200 W, o který se starají zesilovače třídy D (basy) a A/B (výšky).

Jednoduché nastavení DSP zajišťují tři otočné ovladače a podsvícený LED displej. DSP procesor nabízí 4 zvukové režimy (DJ, FOH, MONITOR, SPEECH), 3 režimy pro umístění monitoru (na stojan, na stěnu, na závěsný systém) a nechybí ani dvoupásmový ekvalizér s možností přidat/ubrat až 10 dB výškám a basům. Díky těmto funkcím můžete výsledný zvuk snadno přizpůsobit různým situacím.

Součástí zadního panelu jsou dva kombinované vstupy (XLR/Jack 6,3 mm) se samostatnými ovladači hlasitosti, celkový ovladač hlasitosti, AUX IN pro připojení MP3 přehrávače nebo jiného externího audio zdroje, a nakonec XLR výstup do mixážnímu pultu.

Flexibilní je také možnost instalace. Výrobci nezapomněli na otvor pro tyč s možností náklonu o 7,5° směrem dolů, body M10 pro zavěšení, ani gumové nohy. Reprobox lze naklonit i ve vertikální poloze a využít ho jako odposlech.

Samozřejmostí je odolná konstrukce a kovová mřížka, která reproboxy ze série AIR uchrání před všemi nástrahami společenských akcí.Kytary.cz – nejlepší prodejce hudebních nástrojů v ČR, který získal ocenění Shop Roku 2013.

Svět hudebních nástrojů, toto hlásá podnadpis internetové obchodu kytary.cz. Ráj pro všechny hudební nadšence a hudebníky. Přehledné a velice zajímavě řešené menu vás bude bavit. V nabídce naleznete klasické kytary, baskytary, bicí, klávesy, dechy a smyčce (harmoniky, flétny, housle, kontrabasy, akordeony a příslušenství pro tyto nástroje), dále zde najdete reproduktory, zesilovače, ozvučovací soustavy, mixážní pulty, sluchátka, LED efekty, DMX ovládání, inteligentní světla, UV technika, veškerá DJ technika, pomocníky pro zpěváky, notové stojany, zpěvníky, knihy hudební nauka a mnoho dalšího. Internetový obchod pro nejlepší koncert, který budete pořádat. Pro více informací zavolejte zdarma na zákaznickou linku, kde vám vyškolený pracovník zodpoví všechny vaše otázky. Jestliže si objednáte zboží nad 3000 Kč, budete mít dopravu zdarma. Osobní odběr je možný a je také zdarma. Pokud si objednáte zboží do 17 hodin, budete je mít doma již druhý den. Opravdu expres doručení. Kytary.cz nejlepší volba pro vaši kapelu.


Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?