Rentalcars.com

Rentalcars.com

3,3 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

172,16 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Rentalcars.com

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Rentalcars.com

Použito 5811x    Končí 29.07.2018 Využít akci
3,3 %cashback

Rentalcars.com

Rentalcars.com – levná půjčovna aut, garance nejnižší ceny.

Rentalcars.com je největší světový online servis na pronájem vozů. Jelikož spolupracují s více než 783 společnostmi ve 167 zemích, jsou schopni vám najít správné auto na správném místě, za správnou cenu.

Ve spolupráci s největšími dodavateli nabízí Rentalcars.com skvělé ceny pro všechny typy vozů, včetně luxusních vozů, osobních minivanů, minivanů a vozů s automatickou převodovkou. S multijazyčným rezervačním centrem otevřeným 7 dní v týdnu vám pomůže najít ty nejlepší ceny pro pronájem vozu kdykoliv chcete – kdykoliv jedete.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback je počítán z ceny pronájmu bez doplňků a pojištění a je schválen až na konci následujícího měsíce, ve kterém byl pronájem ukončen.
Výše cashbacku se také odvíjí od typu auta, lokality a sezóny. Ceny jsou různé v sezóně a mimo sezónu a podle aktuální poptávky v dané lokalitě. Díky tomuto procesu nemůžeme zaručit přesný cashback 3,3 %, ale může se pohybovat okolo daných 3,3 %, což je dlouhodobý průměr.

Pokud byste potřebovali poradit s rezervací, nejprve si prosím uložte nezávaznou cenovou nabídku a kontaktujte Služby zákazníkům s referenčním číslem rezervace. Je to jediný způsob jak mít v rezervaci vaší identifikaci získat z ní cashback.

U Rentalcars.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Bibloo.cz - Summer sale

Získejte zpět
5 % cashback
Bibloo.cz - Summer sale

Bibloo.cz - Sleva 15 % na poslední velikosti

Získejte zpět
5 % cashback
Bibloo.cz - Sleva 15 % na poslední velikosti

Přidat recenzi Rentalcars.com – recenze od našich uživatelů


Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?