RelaxMobil.cz
až 110 Kč cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

RelaxMobil.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 110 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na RelaxMobil.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 110 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na RelaxMobil.cz
+ až 110 Kč cashback

Akce 6 dní

25 Kč - 110 Kč cashback
na všechny objednávky *


Po registraci se vám připíše nulový cashback. Jakmile uzavřete smlouvu, tak máte nárok na cashback 25 - 40 Kč. Aby mohl být schválen i cashback 2. úrovně (40 - 70 Kč), tak musí dojít k úspěšnému uhrazení dvou faktur za využívání služeb.

U RelaxMobil.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

RelaxMobil.cz

Relax Mobil je mobilní operátor, který přináší lidem možnost platit jen za to, co skutečně provolají. Jejich zákazníci levně volají, SMSkují a stahují bez starostí. Aby mohli poskytnout služby Relax Mobil, tak využívají technologickou platformu sítě T-Mobile vyznačující se kvalitním pokrytím signálem a rychlou datovou sítí.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?