3 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Radynacestu.cz

Získejte peníze za nákup na Radynacestu.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Radynacestu.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Akční nabídka na Radynacestu.cz

+ 3 % cashback

Akce  6 dní


Cashback kategorie u Radynacestu.cz

3 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Radynacestu.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi Radynacestu.cz – recenze od našich uživatelů

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Radynacestu.cz

Radynacestu.cz – zájezdy pro cestovatele. Poznávací zájezdy se zkušenými průvodci do známých, méně známých i skrytých míst celého světa.

Radynacestu není obyčejná obyčejná cestovka. Na poznávacích zájezdech se o vás starají ti nejlepší průvodci – od prvního setkání až do úplného návratu zpět. Místa, kam létají, znají jako své boty. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše. Vyhnete se všem pastem na turisty. Nedají si pokoj, dokud každý jejich zájezd není dokonalý. Vše ověřují a zkouší na vlastní kůži.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?