Provident půjčka
800 Kč cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Provident půjčka

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 800 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Provident půjčka jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 800 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Provident půjčka
+ 800 Kč cashback

Akce 6 dní

800 Kč cashback
na všechny objednávky


U Provident půjčka a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

5 dní
průměrná doba schválení

121,25 Kč
průměrná získaná částka


Provident půjčka

Provident půjčka – je půjčkou bez ručitele a bez nahlížení do registrů. Získat jí může osoba starší 18 let s pravidelným příjmem.

Nebankovní půjčka Provident CZ nabízí možnost rychlé půjčky - zákazník může on-line zažádat o půjčku 3.000 Kč až 130.000 Kč. "ZELENÁ v hotovosti" tj. až 90.000 Kč doručených domů klidně o víkendu nebo "MODRÁ na účet" což je až 130.000 Kč na účet většinou do druhého dne. Obě půjčky lze snadno sjednat v pohodlí domova. Součástí je možnost splátkových prázdnin. Obě půjčky jsou bez ručitele a peníze je možné použít na cokoliv.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?