Prostadyne.cz
7,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Prostadyne.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 7,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Prostadyne.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 75 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Prostadyne.cz
+ 7,5 % cashback

Akce 6 dní

7,5 % cashback
na všechny objednávky


U Prostadyne.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Prostadyne.cz

Prostadyne.cz – řekněte stop problémům s prostatou. Zvětšená prostata a její příznaky jsou minulostí. Vhodný přípravek pro akutní případy i jako prevence prostaty. Užívá se také v případě urologických potíží.

PROSTADYNE je dle původní švýcarské receptury doplněk stravy na přírodní bázi, který díky obsahu složek (Epilobium parviflorum, Elytrigia repens, Urtica dioica a Allium cepa) přispívá k udržení normální funkci prostaty a močových cest.

PROSTADYNE je v tekuté formě, což umožňuje rychlé vstřebávání, nenutí k polykání tablet, ale také přináší výhodu v podobě minimální chemické úpravy při výrobě přípravku. Epilobium parviflorum je stěžejní složkou Prostadynu. Aktivní látky byly extrahovány v čerstvém stavu, nedocházelo tedy k sušení ani k jiným úpravám, které by vedly ke snižování účinnosti daných složek.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?