• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Wampler Pantheon (použité)

Kytarový efekt

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Pantheon Overdrive je kytarový efekt od americké značky Wampler inspirovaný ceněnou a vyhledávanou krabičkou Marshall Bluesbraker. Nejedná se však o pouhý klon zmíněného pedálu, ale spíše o jeho interpretaci, která respektuje originál s typickým britským charakterem a posouvá jeho zvukové možnosti i současnějším směrem.

Pět základních ovladačů krabičky nabízí standardní funkce nastavení míry hlasitosti, gainu a třípásmový ekvalizér, kdy nastavením potenciometru Bass sladíte kytarový zvuk s libovolným kabinetem a ovladačem Presence mu dodáte jasnost, ať už je zvukový charakter vašeho aparátu či snímačů kytary sebetemnější. Možnosti nastavení výrazně rozšiřují dva třípolohové switche – Overdrive Voice nabízí tři podoby clippingu, tj. průběhu zvukového zkreslení, Gain Level pak tři úrovně gainu, kdy základní lo-gain nastavení s autentickým zvukovým charakterem krabičky Bluesbraker doplňují dva vyšší stupně gainu. Pedál Pantheon Overdrive tak ocení hráči klasického blues/rocku i kytaristé s oblibou v současnějším zvuku.

Veškerá elektronika efektu je zasazena v odolném kovovém šasi. K napájení pedálu slouží 9V baterie nebo 9-18V adaptér.

Rádi projíždíte různé bazary a butiky a přemýšlíte o koupi nějakého pěkného vintage pedálu? Pokud se vám nechce platit nehorázné sumy, tak pro vás máme dobrou zprávu. Americká firma Wampler nabízí ručně vyráběné pedálové efekty, které mimo jiné nabízí zvuk slavných kytarových aparátů a krabiček v kvalitě blížící se originálům. Ovšem za podstatně příjemnější cenu. Při jejich výrobě je vše podřízeno maximální kvalitě finálního výrobku – ať už ve zvuku nebo zpracování.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?