Tech 21 RK 5

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1 %cashback

Tech 21 RK 5

5 380 Kč s DPH

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Tech 21 RK 5

Kytarový multiefekt

 RK5 je signature multiefekt/pre-amp Ritchieho Kotzena z produkce značky Tech 21. Jedná se o pozměněnou verzi populárního „mulťáku“ Fly Rig 5, kdy stejně jako předloha nabízí v kompaktním těle pedalboardu pět firemních analogových efektů. Představuje skvělou volbu pro muzikanty, kteří hledají spolehlivé a snadné řešení obvyklých pódiových problémů (změť propojovacích kabelů, zemní smyčky, demoralizující signalizace umírající baterie) a zároveň se zcela obejdou bez listování databázemi presetů a luštění informací z displaye efektu.

Základem multiefektu je emulátor lampových aparátů SansAmp (sekce SansAmp), zde v nastavení parádně čistého tónu s možnostmi zvukových úprav v podobě třípásmového ekvalizéru a ovladačů výstupní hlasitosti (Level) a míry gainu (Drive). Součástí SansAmp sekce je potenciometr Reverb, kterým dodáte zvuku svěží nádech vintage spring reverbu (nastavení vychází z firemního efektu Boost RVB).

Pravá část se dvěma spínači reprezentuje rockovou tvář multiefektu. Nabízí overdrive/distortion na bázi Ritchieho signature krabičky OMG s emulací zvuku Class A zesilovačů s jednou koncovou elektronkou, ovšem se sevřenější a rychlejší odezvou. Jeho charakter můžete jednoduše tvarovat pomocí tří potenciometrů (Level, Tone, Drive). Bonusem je samostatný ovladač Hot s příslušným footswitchem, kterým nakopnete zvuk až o 21 decibelů a dodáte vaším kytarovým sólům a vyhrávkám patřičný lesk. Boost je navíc zcela nezávislý na sekci OMG a lze použít v kombinaci s libovolným zvukem a nastavení multiefektu.

Zbývající sekce, tj. levá část, ukrývá delay efekt (s předlohou ve firemní krabičce Boost DLA) s charakterem vintage páskového echa, časovým zpožděním (delay time) od padesáti milisekund po jednu vteřinu a možností ovládání pomocí funkce tap tempo. Snadno tak docílíte široké škály působivých zvuků od krátkých „slapback“ ech po působivá kaskádovitá zvuková zpoždění, která navíc můžete podpořit reverbem.

Ke všem zmíněným funkcím připočtěte plusy v podobě jednoduchého ovládání v podobě footswitchů a podsvícených potenciometrů, bytelnou konstrukci s kovovými switchi (studio-grade) a vstupními konektory. Budete tak mít po ruce nejen kvalitní multiefekt, ale v případě, že vám (ne, že bychom to někomu přáli) „klekne“ váš zcela nový nebo naopak „true and truly“ vintage zesilovač/kombo, i záložní aparát.

K napájení multiefektu slouží přibalený 12V adaptér.

Technické údaje:
• Rozměry: 292 x 64 x 32 mm
• Hmotnost: 0,5,kg

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?