• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

T-Rex Soul Mate Acoustic

Kytarový multiefekt

 Pokud hledáte praktický multiefekt pro akustické nástroje, který pozvedne zvuk vaší kytary nebo jiného strunného nástroje, potom jste na správné stopě. Soulmate Acoustic plně ctí zvuk vašeho cenného nástroje, popř. snímače, a funguje jako pověstná třešnička na zvukovém dortu – ať už v podobě zesílení signálu, nebo jeho efektového zabarvení. Navíc disponuje i praktickými funkcemi v podobě přepínače potlačení zpětné vazby nebo přepínače fáze.

V kompaktním těle pedalboardu naleznete třípásmový parametrický ekvalizér, efekty Compressor a Modulation s ovladači míry a hloubky efektového zkreslení, Delay s funkcí Tap Tempo a Reverb se Shimmerem. Všechny lze ovládat příslušnými nožními spínači a jejich zvuky vzájemně kombinovat. Funkce boost slouží k „nakopnutí“ signálu, tak aby vaše sóla vyzněla v plné kráse. Kreativní muzikanti, skladatelé a aranžéři ocení Looper s komfortní kapacitu pěti minut záznamu. Můžete tak volně vrstvit a přehrávat v reálném čase vaše okamžité nápady, a kdyby se vám náhodou harmonický souzvuk partů nepozdával, tak máte k dispozici integrovanou chromatickou ladičku s displayem.

Na zadní panelu multiefektu naleznete kromě nástrojového mono 1/4“ vstupu a stereo 1/4“ a XLR výstupu také dva vstupy pro expression pedály, kterými můžete pohodlně ovládat hlasitost výstupního signálu, bez toho, abyste jakkoliv ovlivňovali vyznění právě používaných efektů.

Soulmate Acoustic je ideální a praktickou volbou pro všechny muzikanty, kteří rádi experimentují se zvukem, je jim blízká zvuková variabilita, a zároveň se už nechtějí spoléhat na práci externích zvukových techniků a momentální přízeň podmínek.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?