• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Strymon Orbit

Kytarový efekt

 Americká firma Strymon si klade za cíl výrobu precizně zpracovaných efektů a v této oblasti si nepřipouští žádné kompromisy. Díky tomu patří v současnosti efekty Strymon k tomu nejlepšímu, do čeho můžete svůj nástroj zapojit. Velcí nadšenci z této malé firmy tráví při vývoji všech efektů měsíce přesným laděním algoritmů, kalibrací a promýšlení nejmenších detailů. Pokud chcete mít svůj zvuk plně pod kontrolou za všech okolností, určitě na tuto značku zaměřte pozornost.

Pedál Orbit je inspirovaný nejvýznamnějšími analogovými flangery, které kdy měly v rockové historii nějaký význam. Prostřednictvím tohoto efektu můžete dosáhnout nejenom jejich charakteristických zvuků, ale objevit i nové možnosti díky módu Thru0. O základní seřízení efektu se starají ovladače Speed, Width, Regen, které nastavují rychlost, šířku a hloubku modulace a dále Manual, který upravuje frekvenční spektrum. Výjimečné je osazení panelu knobem Mix pro nastavení hlasitosti signálu wet/dry, které se u běžných efektů typu flanger příliš často nevidí. Třípolohový switch Feedback umožňuje volbu mezi zpětnou vazbu pozitivní, negativní a jejich kombinací. Další přepínač LFO slouží k výběru mezi logaritmickým a lineárním oscilátorem a třetí možností je neobvyklý mód Thru0, který umožňuje opravdu extrémní zpracování signálu. Prostřednictvím volitelného expression pedálu můžete po navolení ovládat jakýkoliv parametr.

Oblíbený zvuk lze uložit a rychle vyvolat sešlápnutím switche Favorite. Získáváte tak vlastně dva pedály v jednom.

Stereo výstup rozšiřuje možnosti využití efektu jak na pódiu, tak i ve studiu, kde určitě oceníte frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz a A/D, D/A převodníky ve kvalitě 24bit/96kHz.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?