• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Mooer Ocean Machine

Kytarový multiefekt

 Ocean Machine je kytarový multiefekt na jehož výrobě spolupracoval s týmem firmy Mooer multiinstrumentalista Devin Townsend známý svou sólovou tvorbou i působením u Steva Vaie či v industriální metalové kapele Strappping Young Lad.

Tento pedál s působivým designem nabízí dva samostatné režimy delay efektu čítající dohromady patnáct různých typů, devět druhů efektu reverb s vintage i moderním nádechem, populární efekt shimmer a looper s 32 MB paměti a 60 vteřinami nahrávacího času. U delay efektů lze nastavit maximální zvukové zpoždění až 2000 ms a volitelný ping pong efekt. Všechny tři režimy disponují čtyřmi samostatnými ovladači určujícími rychlost, délku a míru efektové modulace.

Každá z osmi zvukových bank multiefektu obsahuje tři presety, které můžete s pomocí přehledného LCD displaye editovat a ukládat. Ocen Machine operuje v režimech Play a Patch, kdy parametry zvuky odpovídají nastavení ovladačů na panelu, nebo uloženému nastavení zvuku presetů. Z dalších funkcí je třeba zmínit možnost naprogramování pořadí zvuků v efektovém řetězci, aplikaci freeze efektu na delay/reverb, funkci Tap Tempo, možnosti připojení expression pedálu a propojení s MIDI.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?