• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

KHDK Ghoul Screamer JR

Kytarový efekt

 KHDK Ghoul Screamer JR je ultra kompaktní verzí již známého kytarového overdrive pedálu. Nabízí to nejdůležitější z funkcí svého většího bratra s ještě větší porcí gainu. Zvukově nabízí vše od decentního vintage overdrive po opravdu plný, krémový, tón ideální pro kytarová sóla. Funguje stejně dobře s čistým i zkresleným zvukem aparátu, takže v tomto směru vůbec nemusíte mít obavy.

Efekt je osazen třemi ovladači se známými funkcemi, tj. Drive, Volume a Tone, přičemž Tone určuje charakter ve vyšších frekvencích. Basové a středové frekvence upravíte přepínačem Voice, zbylá funkce Style nabízí tři různé úrovně gainu a headroomu.

Krabička funguje v true bypass režimu, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V adaptér.

KHDK Electronics je nový výrobce kytarových boutique pedálů. Stojí za ním dva lidé, kteří jsou zárukou, že s těmito efekty nemůže šlápnout vedle: legendární kytarista Kirk Hammett (Metallica) a dlouholetý vývojář David Karon. Jedním z expertů KHDK je dokonce i Čech – Antonín Salva. Veškeré produkty KHDK vznikají ve spolupráci se spoustou slavných hudebníků. Pedály KHDK jsou určené pro všechny progresivní kytaristy, kteří se nebojí šlápnout na plyn a kteří chtějí své kytaře dopřát výjimečný zvuk exkluzivního boutique pedálu.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?