• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Ibanez NTS

Kytarový efekt

 Kytarový overdrive Tube Screamer od japonské značky Ibanez je bez debat jedním z celosvětově nejpoužívanějších pedálových efektů. Za svou slávu vděčí schopnosti vyvážit poměr čistého signálu se zkreslením a dodat kytarovému zvuku patřičný lesk. Ve svém pedalboardu ho tak vozí kytaristé všech žánrových zaměření – od country/blues po metal.

NTS, tj. Nu Tube Screamer, od japonské značky Ibanez představuje inovaci klasického konceptu TS krabiček. Je prvním kompaktním kytarovým pedálem, který využívá technologii Nutube vyvinutou společností Korg. Jedná se o vakuovou elektronku výjimečnou malými rozměry a nízkou spotřebou, která skvěle reprodukuje dynamický charakter a feeling lampových zesilovačů včetně přirozeného zkreslení. Druhou změnou oproti klasickému konceptu TS krabiček je přidání ovladače Mix, kterým nastavíte poměr čistého signálu a efektového zkreslení přesně podle vašich představ.

NTS je plně analogový pedál pracující v režimu True Bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. Napájet lze 9V baterií, 9V adaptérem i 18V adaptérem, který poskytne vašemu zvuku při vyšší hlasitosti větší headroom.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?