Friedman Golden Pearl

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1 %cashback

Friedman Golden Pearl

5 590 Kč s DPH

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Friedman Golden Pearl

Kytarový efekt

 Golden Pearl je transparentní lo-gain overdrive pedál od americké značky Friedman. S jeho pomocí dodáte již zkreslenému zvuku aparátu větší grády a lesk, případně čistému tónu jemný crunch. Služby krabičky tak ocení kytaristé různých žánrových preferencí – od country, blues či popu po rock a metal. Tři standardní (nicméně citlivé) ovladače hlasitosti, míry zkreslení a EQ doplňují dva třípolohové přepínače – Hi-Cut switch a Voice, který nabízí tři mody clippingu (LED, diode nebo no clipping).

Krabička pracuje v režimu true bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. Veškeré elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi. K napájení slouží 9-18V adaptér.

Už tři dekády Dave Friedman staví, modifikuje a opravuje aparáty slavným osobnostem hudební scény. Jeho jméno stojí za zvukem rockových hvězd jako Eddie Van Halen, Steve Stevens nebo Jerry Cantrell. Jeho objemné znalosti a snaha o dosažení zvukové dokonalosti jej přivedly k myšlence vytvoření vlastní značky, díky které se k plodům jeho práce konečně dostanou nejen slavné osobnosti, ale i běžní uživatelé. Každý aparát Friedman je vyroben v USA podle přesně stanovených standardů. Dave Friedman navíc každý kus zkontroluje a až v případě, že je vše v pořádku, ručně signuje šasi aparátu. Vy tak můžete mít jistotu, že se k vám dostane opravdu kvalitní výrobek.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?