• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Friedman Dirty Shirley

Kytarový efekt

 Celolampové zesilovače a komba Dirty Shirley americké značky Friedman se vyznačují vysokou citlivostí ovladačů a širokým spektrem tónových barev a odstínů, které jsou schopny produkovat. Patří tak zcela právem ke kvalitativní špičce ze současné nabídky jednokanálových aparátů. Nyní můžete získat všechny zvukové benefity zmíněných produktů v podobě kompaktního overdrive padálu.

Kytarový efekt Dirty Shirley nabízí stejné intuitivní ovládání a citlivost ovladačů jako zmíněné aparáty, díky čemu bez problémů navolíte požadovaný šťavnatě rockový zvuk během okamžiku. Pokud máte v oblibě průrazný, v basech posazený, zvuk, potom stačí přepnout na straně umístěný přepínač Tight a cesta před vámi je volná. Pedál dobře funguje s čistým zvukem aparátů i jako boost overdrive pro již rockově zkreslený zvuk. Pokud hledáte rockový overdrive pedál s na dotek citlivými ovladači a tónem lampových aparátů, potom bude kompaktní krabička Dirty Shirley zcela jistě správná volba.

Už tři dekády Dave Friedman staví, modifikuje a opravuje aparáty slavným osobnostem hudební scény. Jeho jméno stojí za zvukem rockových hvězd jako Eddie Van Halen, Steve Stevens nebo Jerry Cantrell. Jeho objemné znalosti a snaha o dosažení zvukové dokonalosti jej přivedly k myšlence vytvoření vlastní značky, díky které se k plodům jeho práce konečně dostanou nejen slavné osobnosti, ale i běžní uživatelé. Každý aparát Friedman je vyroben v USA podle přesně stanovených standardů. Dave Friedman navíc každý kus zkontroluje a až v případě, že je vše v pořádku, ručně signuje šasi aparátu. Vy tak můžete mít jistotu, že se k vám dostane opravdu kvalitní výrobek.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?