• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Fender Lost Highhway

Kytarový efekt

 Kytarové efekty typu phaser so proslavily již na přelomy 60. a 70. let pro jejich schopnost dodat kytarovému tónu další dimenzi v podobě typického zvukového vlnění. Lost Highway Phaser od americké značky Fender představuje vítané rozšíření nabídky klasických analogových modulačních efektů.

Tento pedál nabízí dva footswitchem přepínatelné režimy Fast a Slow se samostatnými ovladači Rate a Depth určujícími rychlost a intenzitu efektové modulace. Jednoduše tak můžete během hraní přecházet mezi dvěma odlišnými nastaveními zvuku. Poloha ovladače Sensitivity určuje míru efektové modulace v závislosti na dynamice vaší hry, tj. čím silnější úder, tím výraznější efekt. Ovládací prvky, kterými lze účinně měnit charakter zvuku, doplňují potenciometry Blend a Feedback nastavující poměr čistého a zprocesovaného výstupního signálu a rezonanci zefektovaného signálu, a dva přepínače, jejichž nastavení určuje počet aplikovaných filtrů (4, 8) a typ zvukové křivky (Sine, Triangle). K ruce tak máte více než dost prostředků, jak doladit zvuk efektu k vaší maximální spokojenosti.

Šasi krabičky je zhotoveno z lehkého, odolného, anodizovaného hliníku. LED podsvícené potenciometry vám poskytnou perfektní přehled o aktuálním nastavení i na temných koutech stage – kdo už někdy vyfasoval „černého petra“ a hrál na stage ve tmě jistě pochopí. K napájení efektu slouží 9V adaptér (není součástí balení).

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?