• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Electro-Harmonix TURNIP GREENS

Kytarový efekt

 Kytarový efekt Turnip Greens od americké značky Electro-Harmonix (EHX) nabízí dva oblíbené firemní efekty v jednom těle – transparentní overdrive/boost Soul Food a bohatý zvuk reverbu Holy Grail. Jejich vzájemné spojení nabízí inspiraci kytaristům, co rádi hledají a objevují nové zvukové plochy.

Sekce Soul Food nabízí širokou škálu zvuků od transparentního čistého boostu po plný rockový overdrive. Tři ovladače sekce určují výstupní hlasitost, míru zkreslení a charakter tónu (EQ). Holy Grail přináší čtyři druhy efektů typu reverb ve studiové kvalitě – Spring (simulace pružinového reverbu), Hall (simulace akustických vlastností/echa velkých prostor jako koncertních síní nebo katedrál), Plate (emulace kovového plate reverbu zachyceného na množství slavných nahrávek ze 60. a 70. let) a Reverse (emulace obráceného reverbu, populárního a efektního studiového triku). Ovladače sekce reverb určují volbu daného efektu, mix čistého a zprocesovaného signálu a délku trvání efektu reverb.

Ke každé sekci je přiřazen samostatný footswitch, takže lze efekty používat samostatně i simultánně. Nastavení dvoupolohového přepínače krabičky určuje pořadí efektů v cestě signálu. Efektová smyčka umožňuje umístit mezi Soul Food a Holy Grail další efekt a rozšířit tak zvukové schopnosti pedálu, stejně tak lze pomocí smyčky rozdělit signál.

Veškerá elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi. Pedál pracuje v režimu true bypass, interním switchem lze změnit nastavení na buffered bypass. K napájení slouží přiložený 9V adaptér.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?