• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Electro-Harmonix SOUL POG

Kytarový efekt

 Kytarový efekt Soul POG od americké značky Electro-Harmonix (EHX) nabízí dva oblíbené firemní efekty v jednom těle – transparentní overdrive/boost Soul Food a bohatý zvuk polyfonního oktavéru Nano POG. Jejich vzájemné spojení nabízí inspiraci kytaristům, co rádi hledají a objevují nové zvukové plochy.

Sekce Soul Food nabízí širokou škálu zvuků od transparentního čistého boostu po plný rockový overdrive. Tři ovladače sekce určují výstupní hlasitost, míru zkreslení a charakter tónu (EQ). S pomocí polyfonického oktavéru Nano POG můžete harmonizovat jednotlivé tóny, akordy i akordové rozklady v rozsahu dvou oktáv, v tomto ohledu je zcela univerzální. Navolením tří ovladačů úrovně hlasitosti, konkrétně vyšší oktávy, nižší oktávy a původního čistého signálu, a jednoho ze dvou režimů tlačítkem Mode snadno docílíte zvukového efektu dvanáctistrunné kytary nebo baskytary. Záleží pouze na vašich preferencích. Zvuk oktavéru funguje stejně dobře s čistým i zkresleným zvukem aparátu.

Ke každé sekci je přiřazen samostatný footswitch, takže lze efekty používat samostatně i simultánně. Nastavení dvoupolohového přepínače krabičky určuje pořadí efektů v cestě signálu. Efektová smyčka umožňuje umístit mezi Soul Food a Holy Grail další efekt a rozšířit tak zvukové schopnosti pedálu, stejně tak lze pomocí smyčky rozdělit signál. Konektorem Dry Out pošlete v případě potřeby ven čistý nezkreslený signál.

Veškerá elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi. Pedál pracuje v režimu buffered bypass, k napájení slouží přiložený 9V adaptér.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?