• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Boss JB-2

Kytarový efekt

 Vzteklý řidič za volantem motorového vozidla většinou nevěstí nic dobrého. Pokud se ovšem vyskytne ve vašem pedalboardu ve formě kytarového overdrive/distortion efektu Angry Driver, tak rozhodně neutíkejte.

Jde o krabičkou vzniklou ve spolupráci dvou tradičních firem Boss a JHS. V jejím kompaktním těle se ukrývají dva známé pedály zmíněných značek, a to konkrétně BD-2 Blues Driver a Angry Charlie, známé jemným zkreslením ideálním pro zpěvné bluesové tóny, resp. pro čitelný distortion zvuk vycházející z charakteristik aparátu Marshall JCM 800. Výsledkem je kytarový efekt oplývající šíří zvuků a je už na vás, zda dodáte Blues Driveru více rockové agresivity, nebo naopak zjemníte tón pedálu Angry Charlie.

Ovládání efektu splňuje nároky na maximální funkčnost a v rámci možností i jednoduchost. Nastavením šesti-polohového ovladače Mode můžete používat zmíněné overdrive pedály samostatně, nebo kombinovat jejich zvuky v sériovém/paralelním zapojení. Tři duální potenciometry Level, Tone a Drive umožňují samostatné nastavení parametrů ke každému typu overdrive. Pomocí vstupu Remote lze ke krabičce připojit expression pedál nebo footswitch.

Angry Driver pracuje v režimu Buffered Bypass. O napájení krabičky se stará 9 Voltová baterie nebo adaptér. Alkalická baterie je součástí balení.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?