• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Boss GT-1000

Kytarový multiefekt

 Kytarový multiefekt GT-1000 přebírá žezlo pomyslné vlajkové lodi značky Boss na poli kytarových efektů a multiefektů. Používá zcela novou, patentovanou, technologii AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) založenou na konceptu Tube Logic, již použitého u aparátů Katana, Waza či Blues Cube, která přináší přirozený lampový feel a dynamiku zvuku jednotlivých efektů a optimalizovanou integraci s libovolnými externími zařízeními, podpořenou výkonným DSP procesorem nové generace a špičkovými AD/DA převodníky pracujícími v kvalitě 32-bit/96 kHz.

Multiefekt nabízí celkem 116 typů efektů a 500 presetů (250 výrobních a 250 uživatelských). Svůj zvuk si zaručeně najde každý. Od vintage zesilovačů/komb s vřelým lampovým feelem přes moderní hi-gain mašiny po aparáty využívající technologii MDP (Multi-Dimesional Processing) vylepšující dynamickou odezvu. Lze též použít dva zvuky aparátů v rámci jednoho presetu a to jak paralelním, tak i sériovém zapojení. V efektové sekci naleznete širokou škálu známých zvuků typu overdrive, distortion, delay, reverb, modulation i speciální modulační efekty jako Slicer či Slow Gear. Řada z nich opět využívá technologii MDP.

Výběr jednotlivých presetů a jejich editaci usnadňuje rozměrný display a šest přiřazených ovladačů. Multiefekt též nabízí možnost editace pomocí Bluetooth z vašeho telefonu či tabletu. Samotné ovládání probíhá pomocí deseti nožních spínačů a integrovaného expression pedálu. Do výčtu dalších funkcí a vlastností je dále třeba zahrnout ladičku s přesností + 0,1 cent, looper s nahrávacím časem 38 vteřin a nezbytné množství konektorů, tj. nástrojový mono vstup, mono/stereo výstup, dva vstupy/výstupy efektové smyčky, dva XLR Sub out výstupy, MIDI, USB, tři vstupy pro externí ovladače a výstup do sluchátek.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?