ČSOB pojišťovna - pojištění odpovědnosti za škodu

V obchodě již není nabízen cashback

50 Kč cashback
na všechny objednávky


U ČSOB pojišťovna a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


1
transakcí

420 dní
průměrná doba schválení

100 Kč
průměrná získaná částka


ČSOB pojišťovna

ČSOB pojišťovna – pojištění odpovědnosti.

Škodu můžete způsobit kdykoli. Jste pojištěni?
Způsobit škodu je snadné. V práci i doma. Stačí trocha nepozornosti, nešikovnosti nebo smůly. A když nemáte pojištění odpovědnosti, pěkně si poplatíte. Neriskujte!

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?