Pěkný-nábytek.cz
3 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Pěkný-nábytek.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Pěkný-nábytek.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Pěkný-nábytek.cz
+ 3 % cashback

Akce 6 dní

3 % cashback
na všechny objednávky


U Pěkný-nábytek.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


4
transakcí

90 dní
průměrná doba schválení

46,64 Kč
průměrná získaná částka


Pěkný-nábytek.cz

Pěkný nábytek – největší sortiment nábytku a doplňků za skvělé ceny.

Pěkně vytvořená internetová stránka, která vám nabízí bytový nábytek, kancelářský nábytek nebo zahradní nábytek. Jednou za čas je dobré investovat do nového designového kousku do vašeho bytu. Nábytek, který tato stránka nabízí je kvalitní a pevný. Jestliže bydlíte v Praze, můžete mít dopravu zdarma od nákupu za 2500 Kč, pokud bydlíte jinde, doprava zdarma se vztahuje za nákup od 10000 Kč. Vybírejte v pohodlí domova nový nábytek. Přeměřte si svojí místnost a díky přehlední tabulce míry vás nemůže nic překvapit. Výběr z mnoha dřev, barev a motivů, které jsou v současné době módní. Udělejte si radost jen tak, nemusíte si přece kupovat krásné věci, jen při slavnostních chvílích (narozeniny, svátek, Vánoce). Přehledné menu je ideální pro několikahodinové klikání a projíždění bohaté nabídky, která se každý den rozšiřuje. Sleva na vybraný nábytek není výjimkou. Pro ženy, které žijí samy nebo pro pány, kteří nejsou manuálně zruční, nabízí stránka možnost za malý poplatek montáž jakéhokoliv nábytku u vás doma.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?